Jesteśmy dumni z występów naszych uczennic w XII Gminnym Konkursie Piosenki "Rozśpiewane Przedszkola i Szkoły".
Harmonogram powrotu uczniów do stacjonarnej nauki w szkole
- Od 4 maja br. uczniowie klas I-III wracają do nauki stacjonarnej w szkole.
- Od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym.
- Od 31 maja br. szkoła będzie funkcjonowała w trybie stacjonarnym.
Beata Urbaszewska
Dyrektor Szkoły
Ogólnopolski Konkurs "Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”
Zachęcamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."
Gmina Dębno zgłosiła do konkursu budynek Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie.
Głosowanie trwa do 10 maja 2021 r.
Szczegółowe informacje jak można oddać głos znajdują się w poniższym linku:
Majowe święta – dni, o których należy pamiętać
Nastał czas trzech świąt majowych: 1, 2 i 3 maja, które są szczególnie ważne w historii Polski. Będziemy je obchodzić w szczególny sposób – razem, a jednak osobno. Ale czy tak naprawdę wszyscy wiemy, dlaczego świętujemy? Warto przypomnieć sobie, skąd wzięły się święta majowe. Dlaczego je świętujemy i komu je zawdzięczamy?
1 Maja
1 Maja – to Międzynarodowy Dzień Pracy. Rodowód tego święta sięga XIX wieku i niestety jest naznaczony krwią i cierpieniem wielu osób. Święto zostało ustanowione w Paryżu w 1890 r. przez Kongres założycielski II Międzynarodówki (zrzeszenie partii socjalistycznych). Wybrana data była wyrazem pamięci dla strajkujących robotników z Chicago, którzy w 1886 r. protestowali przeciwko niskim płacom oraz 12-godzinemu dniowi pracy. Manifestacja została brutalnie stłumiona przez policję, w wyniku czego życie straciło wiele osób.
Pierwsze obchody tego święta odbyły się m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech Belgii i Francji. Początkowo nielegalne 1-majowe demonstracje zostały z czasem uznane w wielu krajach. W wielu przypadkach przyczyniły się do radykalizacji ruchów robotniczych.
W Polsce święto głównie kojarzone jest z poprzednim ustrojem. W czasach PRL był to bardzo uroczysty dzień, a uczestnictwo w obchodach było niemal obowiązkowe. Kierownictwo partyjne dbało o każdy szczegół uroczystości, nawet o hasła na transparentach. Dzień 1 maja w Polsce został ustanowiony Świętem Pracy i dniem wolnym od pracy w 1950 roku.
2 Maja
2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Państwowej oraz Dzień Polonii i Polaków za granicą. Jest to jedno z najmłodszych świąt państwowych, wprowadzone na mocy ustawy z dn. 20.11.2004 r. o godle, barwach i hymnie narodowym. Głównym założeniem tego święta jest popularyzacja wiedzy o polskiej tożsamości i symbolach narodowych.
3 Maja
3 maja obchodzimy rocznicę uchwalenia Konstytucji z 1791 r. Była to pierwsza w Europie i druga na świecie (po amerykańskiej z 1787 r.) konstytucja uchwalona przez tzw. Sejm Wielki, zwany także Sejmem Czteroletnim. Za jej autorów uważa się króla Stanisława II Augusta Poniatowskiego, wielkiego marszałka litewskiego Ignacego Potockiego oraz ks. Hugona Kołłątaja, duchownego i filozofa oraz marszałka sejmu Stanisława Małachowskiego. Ustawa zasadnicza zniosła liberum veto, wprowadziła trójpodział władzy, ograniczyła rolę senatu. Zniosła wolną elekcję i wprowadziła dziedziczność tronu. Uznała chłopów za część narodu oraz zagwarantowała tolerancję religijną.
Od kwietnia 1990 roku, po zmianie ustroju Święto Konstytucji 3 Maja należy do uroczyście obchodzonych polskich świąt.
XII Gminny Konkurs Piosenki "Rozśpiewane Przedszkola i Szkoły".
Uczeń naszej szkoły z oddziału przedszkolnego Antoni Wolnik zdobył
II miejsce w XII Gminnym Konkursie Piosenki "Rozśpiewane Przedszkola
i Szkoły", wykonując utwór Urszuli "Konik na biegunach".
BRAWO!!! Życzymy kolejnych sukcesów!
Kolejny sukces Kacpra Nosala - ucznia naszej szkoły.
Kacper Nosal uczeń klasy II zdobył I miejsce w kategorii klas 0-III, na etapie regionalnym XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy".
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Komunikat
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
1. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że uczniowie z klas I-III od dnia 26 kwietnia 2021 r. będą mieli zajęcia hybrydowo.
HARMONOGRAM ZAJĘĆ:
1) Poniedziałek – nauka stacjonarna – kl. I, nauka zdalna – kl. II i kl. III
2) Wtorek – nauka stacjonarna – kl. II, nauka zdalna – kl. I i kl. III
3) Środa – nauka stacjonarna – kl. III, nauka zdalna – kl. I i kl. II
4) Czwartek – nauka stacjonarna - kl. I, nauka zdalna kl. II i kl. III
5) Piątek – nauka stacjonarna – kl. II, nauka zdalna kl. I i kl. III
Kolejność nauki stacjonarnej poszczególnych klas będzie kontynuowana do odwołania.
2. Biblioteka szkolna pracuje stacjonarnie.
3. Pedagog pracuje stacjonarnie.
4. Świetlica szkolna funkcjonuje w godzinach od 7.00 do 8.00 oraz od 11.25 do 15.30.
5. Wydawanie obiadów dla dzieci odbywać się będzie na wcześniej ustalonych zasadach.
6. Konsultacje klas ósmych odbywać się będą według ustalonego harmonogramu.
7. Zajęcia specjalistyczne dla uczniów będą kontynuowane według ustalonego planu.
Beata Urbaszewska
Dyrektor Szkoły
DZIEŃ ZIEMI 22 KWIETNIA 2021
Od 51 lat 22 kwietnia na całym świecie obchodzone jest Święto Ziemi, zwane Światowym lub Międzynarodowym Dniem Ziemi. Po raz pierwszy miało to miejsce w Stanach Zjednoczonych w 1970 roku. Zawdzięczamy to ekologicznym aktywistom, którzy chcieli w ten sposób zaprotestować przeciwko dalszemu niszczeniu środowiska naturalnego. Od tego czasu upłynęło wiele lat, a nasza piękna i unikatowa planeta jest w dalszym ciągu zatruwana, zaśmiecana, a wręcz dewastowana. Eksploatowane są w nadmiarze jej zasoby naturalne, niszczona roślinność, wypierane ze swego środowiska zwierzęta.
Ostatnio propaguje się ideę Zero Waste, co można przetłumaczyć jako „zero odpadów”, „zero marnowania”. Promuje się styl życia, który polega na wytwarzaniu jak najmniejszej ilości odpadów, a wszystkie odrzucane materiały mają stać się zasobami. Sprowadza się to do stosowania zasad tzw. 5R:
– odmawiaj (refuse) – odmawianie wszystkich produktów, których wyprodukowanie szkodzi bardzo środowisku i generuje dużo odpadów np. jednorazowych opakowań,
– ograniczaj (reduce) – zmniejszenie ilości odpadów czyli ograniczenie konsumpcji niepotrzebnych, niskiej jakości produktów, jednorazowych opakowań, które szybko stają się odpadami,
– wykorzystaj ponownie (reuse) – ponowne wykorzystanie produktów np. oddawanie potrzebującym zabawek, ubrań, książek, znajdowanie nowych zastosowań dla niepotrzebnych już rzeczy,
– recyklinguj (recycle) – segregacja i recykling odpadów,
– kompostuj (rot) – kupowanie tych produktów, które łatwo ulegają rozkładowi i wtedy mogą bezpiecznie trafić do środowiska, a nawet wpłynąć na żyzność gleby.
Miejmy nadzieję, że dzięki licznym inicjatywom podejmowanym przez aktywistów uda się odwrócić zło jakie zafundowała Ziemi nasza cywilizacja. Aby efekt był jak największy każdy z nas musi się włączyć w te działania.
W poniższym linku do obejrzenia ciekawy film:
https://www.youtube.com/watch?v=Kbb0RJkkqKA
KOMUNIKAT
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Do dnia 18 kwietnia br. zostało przedłużone nauczanie zdalne w klasach I - VIII. Oddziały przedszkolne są zamknięte. Obowiązują dotychczasowe zasady funkcjonowania szkoły.
Z poważaniem
Beata Urbaszewska
Dyrektor Szkoły
XXII Gminny Konkurs na „Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną”
Nasi uczniowie wzięli udział w XXII Gminnym Konkursie na „Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną”. Konkurs miał na celu ocalenie od zapomnienia twórczości ludowej związanej z wielkanocnymi tradycjami zdobienia pisanek, rozwój kreatywności dzieci i młodzieży. Do konkursu zgłoszono 101 prac. Komisja dostrzegła pomysłowość naszych uczniów i nagrodziła ich prace.
PRZEDSZKOLA I DZIECI Z KLAS „0”:
III miejsce ANTONI WOLNIK
SZKOŁY PODSTAWOWE, KLASY I-III:
Wyróżnienie FILIP CURYŁO
SZKOŁY PODSTAWOWE, KLASY IV-VI:
III miejsce ZOFIA CURYŁO
Gratulujemy!
Życzenia
„Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną, kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci, zapala w sercach naszych nadzieję i radość.”
Święta Wielkiej Nocy skłaniają nas do refleksji,
przemyśleń i umacniania wiary.
To czas, kiedy na nowo budzi się życie
i napełnia nas nadzieją na lepsze
dziś i piękniejsze jutro.
Z tej okazji składamy najserdeczniejsze
życzenia zdrowych, radosnych, pełnych pokoju
Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Niech wiara, nadzieja i miłość,
będą zawsze obecne w naszym życiu.
Dyrektor, Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły
RAZEM W ŚWIĘTA
- 3
Nasi uczniowie pamiętają o podopiecznych Powiatowego Publicznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Brzesku i przygotowali dla nich dekoracje świąteczne oraz kartki z życzeniami. W akcji wzięło udział 65 uczniów.
Dnia 29 marca br. pani Barbara Jeleń przekazała ozdoby personelowi PP ZOL. Te dary dziecięcych serc zostały rozdane podopiecznym, sprawiając im ogromną radość. Każdy z nich poczuł, że nie jest sam i jest ktoś, kto o nich pamięta.
Dyrekcja, nauczyciele, pacjenci i personel bardzo dziękują wszystkim dzieciom i ich rodzicom.
Spotkanie wielkanocne
Dnia 29.03.21 r. uczniowie kl. 3 na zajęciach zdalnych poznali tradycje i zwyczaje związane z polską Wielkanocą. Następnie wykonali barwną ozdobę wielkanocną, zredagowali życzenia i wykonali kartki świąteczne. W trakcie spotkania dzieci składały sobie życzenia łamiąc się jajkiem. Wychowawczyni życzyła wszystkim uczniom i ich rodzicom zdrowych, wesołych Świąt Wielkanocnych oraz radosnych spotkań w gronie rodzinnym.
„Poezja jest jak obraz”
Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich wzięli udział w XVI Gminnym Konkursie Recytatorskim „Poezja jest jak obraz”. Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną konkurs miał formę online. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości na poezję, bogacenie biernego
i czynnego języka ucznia. Poprzez udział w konkursie uczniowie mogli rozwinąć umiejętności autoprezentacyjne oraz oswoić się ze stresem podczas wystąpień.Kategoria I klasy I-III:
III miejsce
Weronika Hebda kl. I
Nikodem Bober kl. II
Kategoria II klasy IV-VI:
I miejsce
Mateusz Urjasz kl. VI
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a także rodzicom za pomoc
w realizacji nagrań.Gratulujemy naszym laureatom i życzymy dalszych sukcesów. BRAWO!!!!
„Widokówka z mojej miejscowości”
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXII Gminnym Konkursie Plastycznym ”Widokówka z mojej miejscowości”. Konkurs miał na celu popularyzowanie walorów swojej miejscowości, zainteresowanie kulturą , tradycją własnego regionu, a także zachęcenie do aktywności twórczej oraz rozwijanie kreatywności uczniów.
Kategoria I klasy I-II:
I miejsce
Kacper Nosal kl. II
III miejsce
Wiktoria Urjasz kl. II
KOMUNIKAT
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
uprzejmie informuję, że dni 30 i 31 marca br. są wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych.
Podstawa prawna:
- 5 ust. 1; punkt 1, Rozporządzenia MEN z dnia 11 sierpnia 2017 roku w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. poz. 1603),
- Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2020 r., poz. 493) 11 g e,
- Uchwała nr 14/2020/2021 Rady Pedagogicznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Biadolinach Szlacheckich z dnia 24.03.2021 r. w sprawie zaopiniowania zmiany ustalonych przez dyrektora dni wolnych od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021.
W dniach od 01 do 06 kwietnia br. przypada wiosenna przerwa świąteczna.
Podstawa prawna:3 ust. 1 pkt. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. Nr 46, poz. 432, z późń. zm.) oraz 3 ust. 1 pkt 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowejz dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. poz. 1603 z późń. zm.).
Zgodnie z komunikatem Rządu z dnia 25 marca br. oddział przedszkolny zostaje zamknięty do 9 kwietnia br. Praca w oddziałach przedszkolnych odbywać się będzie w formie zdalnej ustalonej przez wychowawców grup. Obowiązuje dotychczasowy podział godzin.
Z poważaniem
Beata Urbaszewska
Dyrektor Szkoły
KOMUNIKAT
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie
Od dnia 22 marca do 9 kwietnia bieżącego roku uczniowie klas I-III uczą się zdalnie. Przedłużam naukę zdalną dla uczniów klas IV-VIII. W związku z tym zajęcia lekcyjne dla tych uczniów realizowane będą w formie zdalnego nauczania.
Organizacja procesu dydaktyczno-wychowawczego i opiekuńczego wygląda następująco:
- Zajęcia dydadaktyczno-wychowawcze dla uczniów klas I-VIII prowadzone są zdalnie zgodnie z planem lekcji.
- Przerwy międzylekcyjne nie ulegają zmianie.
- Klasy I-VIII realizują podstawę programową w formie zajęć zdalnych prowadzonych przez nauczycieli uczących w ww. klasach na Platformie Google Meet albo Skype. Wszystkie przedmioty w klasach I-VIII prowadzone są online. Wyjątek stanowią lekcje wf - 1h zdalnie, 2h online.
- Lekcje i zajęcia odbywają się zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć, z tym, że lekcje online trwają 30 minut + 15 minut nauczyciel jest do dyspozycji uczniów.
- Biblioteka szkolna pracuje zdalnie zgodnie z planem. Bibliotekarz jest do dyspozycji uczniów i nauczycieli. Uczniom klas I-VIII wypożycza książki po wcześniejszym ustaleniu.
- Świetlica szkolna dla uczniów klas I-VIII funkcjonuje zdalnie.
- Wszyscy uczniowie klas I-VIII odbywający kształcenie na odległość realizują przyznane zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formie zajęć zdalnych - online lub w szkole, jeśli zaistnieją przesłanki do pracy stacjonarnej z uczniem lub grupą uczniów.
- Praca specjalistów w klasach I-VIII odbywa się online lub w szkole, jeśli zaistnieją przesłanki do pracy stacjonarnej z uczniem lub grupą uczniów. Pedagog pracuje stacjonarnie w każdy poniedziałek od godz. 9.50-11.30.
- Podstawową platformą komunikacyjną nauczycieli z uczniami i rodzicami jest Dziennik Elektroniczny LIBRUS.
- Uczniowie klas I-VIII, którzy ze względu na warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu biorą udział w lekcji w trybie stacjonarnym, po wcześniejszym zgłoszeniu wychowawcy.
- Dzieci z oddziałów przedszkolnych uczęszczają do szkoły w trybie stacjonarnym bez zmian.
- Zajęcia rewalidacyjne i logopedyczne prowadzone są w szkole, zgodnie z planem, z zachowaniem procedur bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego. Możliwa jest zmiana terminu zajęć w uzgodnieniu z nauczycielem prowadzącym.
- Świetlica w oddziale przedszkolnym funkcjonuje bez zmian.
- Wydawanie obiadów w oddziale przedszkolnym odbywać się będzie na wcześniej ustalonych zasadach z zachowaniem szczególnych środków higieny i ostrożności.
- Obowiązuje ogólna zasada - każda grupa dzieci w trakcie przebywania w szkole nie ma możliwości (lub ma ograniczoną do minimum) kontaktowania się z pozostałymi dziećmi.
- Szkoła otwarta jest w tym czasie od godz. 7.00 do godz. 17.00.
- Nauczyciele wskażą formy pracy ucznia podlegające ocenianiu w pracy zdalnej. Informują uczniów i rodziców o postępach ucznia w nauce oraz uzyskanych przez niego ocenach w Dzienniku Elektronicznym.
- Odnotowywanie frekwencji uczniów klas I-VIII odbywa się na podstawie aktywności ucznia podczas zajęć zdalnych, uczestnictwa w zajęciach online i wpisuje się do dziennika elektronicznego.
- Rodzic / prawny opiekun dziecka ma obowiązek stałego kontaktu z nauczycielem w razie pojawiających się trudności w nauce lub innych przyczyn nieaktywności ucznia w procesie dydaktycznym (brak logowania, brak aktywności podczas zajęć zdalnych, zajęć online, itp.).
- Obowiązuje całkowity zakaz nagrywania zajęć lekcyjnych, zajęć z udzielanej pomocy psychologiczno - pedagogicznej, konsultacji i spotkań prowadzonych w ramach kształcenia online.
- Zobowiązuję uczestników zdalnego nauczania do przestrzegania etykiety językowej i zachowanie kultury w komunikacji z nauczycielami.
- Dzieci i pracowników szkoły przebywających na terenie placówki obowiązuje reżim sanitarny i przestrzeganie wdrożonych procedur bezpieczeństwa.
Z poważaniem
Beata Urbaszewska
Dyrektor Szkoły
Dzień Kobiet
KOMUNIKAT
Szanowni Rodzice,
poniżej przedstawiam zmiany w postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym na rok szkolny 2021/2022.
Zmiany dotyczą rekrutacji uczniów do oddziału sportowego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Dębnie.
Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2021/2022 do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, klasy II, III i IV oddziału sportowego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Dębnie dla których organem prowadzącym jest Gmina Dębno.
1. Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej/oddziału sportowego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
Termin w postępowaniu rekrutacyjnym : od 15 - 26 lutego 2021 r. do godz. 15:00.
Termin w postępowaniu uzupełniającym: od 26 - 30 lipca 2021 r. do godz. 15:00.
2. Przeprowadzenie prób sprawności fizycznej.
Termin w postępowaniu rekrutacyjnym: od 1 - 5 marca 2021 r.
Termin w postępowaniu uzupełniającym: od 2 - 4 sierpnia 2021 r.
3. Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do szkoły podstawowej/oddziału sportowego i dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności o których mowa w art. 157 i 158 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. prawo oświatowe ( Dz. U. z 2020 r. poz. 910 ze zm.).
Termin w postępowaniu rekrutacyjnym : do 11 marca 2021 r. do godz. 15:00.
Termin w postępowaniu uzupełniającym: do 6 sierpnia 2021 r. do godz. 15:00.
4. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.
Termin w postępowaniu rekrutacyjnym : 12 marca 2021 r. do godz. 15:00.
Termin w postępowaniu uzupełniającym: 9 sierpnia 2021 r. do godz. 15:00.
5. Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.
Termin w postępowaniu rekrutacyjnym : od 15 -17 marca 2021 r. do godz. 15:00.
Termin w postępowaniu uzupełniającym: od 10-11 sierpnia 2021 r. do godz. 15:00.
6. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.
Termin w postępowaniu rekrutacyjnym: 18 marca 2021 r. do godz. 15:00.
Termin w postępowaniu uzupełniającym: 12 sierpnia 2021 r. do godz. 15:00.
Dokumentacja potrzebna do przyjęcia ucznia zostanie podana w późniejszym terminie.
Z poważaniem
Beata Urbaszewska
Dyrektor Szkoły
Rekrutacja uczniów do klasy I na rok szkolny 2021-2022
Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2021/2022 do klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Biadolinach Szlacheckich.
1.Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę
w postępowaniu rekrutacyjnymTermin w postępowaniu rekrutacyjnym
od 15 lutego 2021r.
do 26 lutego 2021r. do godz. 1500
Termin w postępowaniu uzupełniającym
od 2 sierpnia 2021r,
do 6 sierpnia 2021r. do godz. 1500
2. Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do szkoły podstawowej i dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności o których mowa w art. 157 i 158 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe ( Dz. U. z 2019r. poz. 1148 ze zm.)
Termin w postępowaniu rekrutacyjnym
do 4 marca 2021r. do godz. 1500
do 10 sierpnia 2021r. do godz. 1500
3. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.
Termin w postępowaniu rekrutacyjnym
5 marca 2021r. do godz. 1500
Termin w postępowaniu uzupełniającym
11 sierpnia 2021r. do godz. 1500
4. Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.
Termin w postępowaniu rekrutacyjnym
od 8 marca 2021r.
do 11 marca 2021r. do godz. 1500
Termin w postępowaniu uzupełniającym
od 12 sierpnia 2021r.
do 13 sierpnia 2021r. do godz. 1500
5. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.
Termin w postępowaniu rekrutacyjnym
12 marca 2021r. do godz. 1500
Termin w postępowaniu uzupełniającym
16 sierpnia 2021r. do godz. 1500
Wnioski o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej można pobrać ze strony internetowej lub po wcześniejszym uzgodnieniu z sekretariatu szkoły.
Uzupełnione wnioski w podpisanych kopertach proszę przekazać pracownikowi szkoły.
Można również pobrać i wypełnić Kartę uczęszczania na świetlicę szkolną. Zaznaczam, że na świetlicę może być przyjęte dziecko, którego obydwoje rodziców pracuje, dzieci rodziców bezpośrednio zaangażowanych w walkę z pandemią, dzieci z rodzin niepełnych lub wielodzietnych.
Z poważaniem
Beata Urbaszewska
Dyrektor Szkoły
Załączniki:
Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I
Archiwum Aktualności
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Marzec 2023
- Wszystkie